Reference
Když jsem poprvé viděl Martinu, při její samostatné výstavě u nás, v Kulturním domě Hlučín, nemohl jsem si nevšimnout velkého talentu této mladé fotografky. Víc než slovy dokázala promlouvat k lidem právě díky svým fotografiím. Ty v sobě měly kouzlo. To zaujalo nejen mě, ale i mé spolupracovníky, a tak jsem jí nabídl zakázky. více...
VÍTEJTE NA MÉM WEBU
KOMERČNÍ PREZENTACE
Reference
1 - 2
Reference
Karin Pustelníková
Služby slečny Martiny jsme využili poprvé u focení našeho ročního syna. Focení proběhlo v přírodě, moc se nám to líbilo, jde vidět, že Martina umí vystihnout hezké momentky a dostali jsme dobře zpracované fotografie ve velmi krátkém termínu. Byli jsme moc spokojeni a proto jsme jejich služeb využili znovu zase u příležitosti prvních narozenin našeho druhého syna. Martinu můžeme vřele doporučit.

Zuzana Chmelíková
Martinu můžu jenom doporučit. Líbí se mi její profesionální přístup, dobré nápady a velký cit pro kompozici. S fotkami jsem velmi spokojená, nepotřebovaly ani žádné úpravy, byly velmi přesné a kvalitní.

Používá kvalitní techniku a z fotek to je poznat. Vyšla nám vstříc a uměla si poradit i s netradičními požadavky. Jsem velmi spokojená.

manželé Šťastní
Vážená slečno Dornová, rádi bychom Vám poděkovali za příjemnou spolupráci a úžasný výsledek Vaší práce. Naše svatební fotografie jsou kouzelné! Díky Vaší práci jsme pochopili, jak je velice důležité, vybrat si pro svatební fotografie profesionála. Jsme nadšeni jak z fotek, tak z Vaší práce a těšíme se na další spolupráci.