Reference
Když jsem poprvé viděl Martinu, při její samostatné výstavě u nás, v Kulturním domě Hlučín, nemohl jsem si nevšimnout velkého talentu této mladé fotografky. Víc než slovy dokázala promlouvat k lidem právě díky svým fotografiím. Ty v sobě měly kouzlo. To zaujalo nejen mě, ale i mé spolupracovníky, a tak jsem jí nabídl zakázky. více...
VÍTEJTE NA MÉM WEBU
KOMERČNÍ PREZENTACE
Reference
1 - 2
Reference
Zdeněk Kačor, ředitel KC Hlučín
Když jsem poprvé viděl Martinu, při její samostatné výstavě u nás, v Kulturním domě Hlučín, nemohl jsem si nevšimnout velkého talentu této mladé fotografky. Víc než slovy dokázala promlouvat k lidem právě díky svým fotografiím. Ty v sobě měly kouzlo. To zaujalo nejen mě, ale i mé spolupracovníky, a tak jsem jí nabídl zakázky.

Byly to především reportáže z akcí, které pořádá Kulturní centrum Hlučín. Se svým fotoaparátem pak byla s námi u všeho, co se dělo v KC Hlučín, a co jsme prožívali. Vznikly stovky fotografií vystihující atmosféru daného okamžiku.

Nasměrovat fotoaparát a zmáčknout spoušť - tak to dnes umí snad už každý, ale vystihnout přesně onen okamžik, aby fotografie dokázala ohromit každého, kdo na ni pohlédne, tak to dovede málokdo.

Martina je zatím na počátku své profesionální cesty a čeká ji ještě mnoho práce, ale už nyní mnohými fotografiemi dokazuje, že je na nejlepší cestě se proslavit.

Pavlína Římanová
Chtěla bych touto cestou pochválit slečnu fotografku Matrinu Dornovou,ke které jsme jako rodina přišli pro několik fotek na narozeniny pro naší babičku. Byli jsme trošku nervózní,hlavně můj otec se styděl,ale slečna Dornová si mile začala povídat a všichni jsme se uvolnili.Poté nás naváděla k různým kreacím pro správné nafocení fotek až jsme se museli i smát.Atmosféra byla super a ty 2 hodiny utekli jako voda. Výsledný efekt byl krásný ,babička byla moc ráda a překvapena. Když budu potřebovat něco nafotit,vždy si zajdu za slečnou Dornovou a vím,že budu spokojena.

Adéla Francírková
Vážení a milí, s focením s Marťou mám zkušenosti. Je to výborná fotografka, která skvěle foti v exterierech a jistě i v interierech. Vždy vám poradí, jak si máte správně sednout, lehnout, či jak se zatvářit, aby byl výsledek co nejlepši. Jen bych vám-všem , kteří se chcete fotit, poradila, ať jste na focení maximálně uvolněni a máte dobrou náladu!